9 december 2019

Herken echte talenten met technologie

De spreker(s) van de avond
Bas Van De Haterd

Bas van de Haterd is expert op het gebied van moderne assessment tooling. Tijdens deze bijeenkomst van het Inspiratienetwerk 0413 zal hij een inkijkje geven hoe slecht wij als mensen zijn in het (h)erkennen van talent.

Met het inzetten van technologie zoals games, linguïstische analyses en micro expressies kan dit veel beter. Bas zal je deze avond laten zien hoe het mogelijk is om talenten te herkennen, beter te selecteren en op deze manier effectiever te werven.

Bas bij www.digitaal-werven.nl

Ben jij benieuwd wat deze tools voor jou en je collega's kunnen betekenen bij het werven van nieuwe medewerkers? Vraag jij je als werkzoekende af wat de inzet van deze tools voor jou betekend? Of ben je, net als wij, gewoon geïnteresseerd in (nieuwe) toepassingen van de moderne technologie?

Reserveer je plek

Meld je dan aan voor deze netwerkavond. De toegang is, zoals altijd, gratis.

Locatie
Adres
Muzerijk
Klarinetstraat 4
5402 BE
Uden
Aanvang
20:00 Aanvang
19:30 Zaal open